Pobudź zmysły i odkryj żywioły

Pobudź zmysły i odkryj żywioły

2017-09-02

2 września 2017r. o godz. 19:00 odbędzie się już siódme spotkanie w ramach cieszącego się rosnącą popularnością cyklu kolacji. Tym razem Poznańscy Kucharze Razem i Szef Kuchni Restauracji GARDENcity zaproszą na kolację w nowych restauracjach na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

Bohaterami wieczoru będą Szefowie Kuchni znani z konkursów, warsztatów i programów kulinarnych, ale przede wszystkim z pasji do gotowania! 

11 znamienitych kucharzy, 7 dań i menu degustacyjne z motywem przewodnim „Pobudź zmysły i odkryj żywioły”. W roli głównej wytworne i wyjątkowe dania inspirowane żywiołami, które pobudzą wszystkie zmysły…

Wśród szefów kuchni: Tomasz Zdrenka, Tomasz Purol, Dawid Łagowski, Patryk Dziamski, Ernest Jagodziński, Artur Skotarczyk, Mateusz Mikuła, Sergiusz Hieronimczak, Roman Kosmalski, Jakub Kasprzak, Dominika Słaboń, Grzegorz Olejarka oraz Tomasz Tarkowski. 

Gospodarzem wieczoru będzie Szef Restauracji GARDENcity Tomasz Zdrenka - młody, zdolny, ambitny entuzjasta kuchni łączący pracę z pasją, specjalizujący się w nowoczesnej kuchni polskiej z akcentami francuskimi oraz śródziemnomorskimi. Zwycięzca Kulinarnego Pucharu Polski oraz laureat wielu międzynarodowych i prestiżowych konkursów.

Partnerem wydarzenia Klub Szefów Kuchni.

Wkrótce
 

Zobacz co niebawem będzie odbywać się w Klubie

wszystkie wydarzenia